українська російська англійська
Виставка ЕlcomUkraine 2017 сприяє поширенню новітніх технологій у сфері енергетики та поглибленню міжнародних економічних зв'язків, - Наталія Бойко
11.04.2017 | 19:08
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 11 квітня, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко взяла участь в урочистому відкритті ХХІ Міжнародної виставки ЕlcomUkraine 2017, яка працює в Києві протягом 11-14 квітня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Наталія Бойко разом з Ізабель Дюмон - Надзвичайним і Повноважним Послом Франції, Михайлом Бубновим - генеральним директором «Schnaider ElectricУкраїна», Мартіном Мерцом - керуючим директором німецької виставкової компанії fairtrade GmbH & Co. KG та організаторами Валерієм Пекарем, Володимиром Шмуклером з компанії «Євроіндекс» привітали гостей і учасників заходу.

Зокрема, Наталія Бойко у виступі зазначила, що головні пріоритети в роботі Міненерговугілля України зосереджено на енергетичній незалежності, безпеці та інтеграції енергетичного ринку України до європейської енергосистеми, що потребує якнайшвидшого впровадження реформ та модернізації паливно-енергетичного комплексу.

«Стратегічні завдання сьогодення – це формування майбутнього української енергетики: довгострокова стратегія для зміцнення позиції України на регіональній і глобальній енергетичній мапі, реформа і модернізація української енергетичної інфраструктури та енергозбереження», - наголосила заступник Міністра.

За її словами, виставка є поштовхом для прискорення якісних змін у вітчизняній промисловості, розвитку науково-технічного потенціалу країни та розширення міжнародного економічного співробітництва.

Наталія Бойко ознайомилася з представленими технологічними рішеннями та відзначила, серед інших, два проекти студентів з Донецького національного технічного університету: "розумна теплиця» та автоматизоване освітлення вулиць, яке самостійно регулюється та позитивно впливає на безпеку руху.

Також, підтримуючи студентські ініціативи, зокрема щодо зеленої енергетики, Наталія Бойко зауважила, що Україні «однозначно потрібно більше якісних змін у промисловості та розвитку науково-технічного потенціалу».

 

Довідково

На виставці представлені тематичні експозиції «Електротехніка», «Системи енергозабезпечення і електроживлення», «Кабельно-провідникова продукція» та «Світлотехніка». Також діють виставки «EIA: електроніка і промислова автоматизація 2017", "ТехноПривід 2017" та спеціальна виставкова експозиція "GREENEXPO | Альтернативна електроенергетика 2017. 
З програмою виставки можна ознайомитися за посиланням.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку