українська російська англійська
Створення сертифікаційного центру НАТО у Чернігові допоможе Україні успішно конкурувати щодо військової техніки, - Іванна Климпуш-Цинцадзе
11.04.2017 | 19:17
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, перебуваючи з робочою поїздкою у Чернігові, відвідала  Державний науково-випробувальний центр (ДНВЦ) Збройних Сил України та зустрілася з його особовим складом.

ДНВЦ є головною спеціалізованою науково-дослідною установою ЗСУ з проведення державних випробувань зразків військової техніки та озброєнь з оцінкою їхніх характеристик. Центр, якому виповнилося 85 років, у 2014 р. був передислокований з анексованої території АР Крим до Чернігова. Керівництво закладу розповіло про напрями роботи центру, останні досягнення та плани щодо подальшої роботи. Заклад поставив собі за мету створення на своїй базі повноцінного сертифікаційного центру НАТО. Центр має всі можливості стати міжвідомчим і обслуговувати потреби структур Міністерства оборони,  Національної гвардії, великої кількості профільних державних та приватних структур, керівники яких під час зустрічі висловили свою велику зацікавленість у роботі такого центру. Установа, за умови дообладнання, може забезпечувати прискорений перехід на стандарти НАТО та Євросоюзу та їх впровадження в ЗСУ України. Розвиток лабораторно-експериментальної та полігонно-випробувальної бази, згідно з цими стандартами, удосконалення науково-методичного апарату проведення експериментальних досліджень та випробувань, у тому числі у співпраці з інститутами НАТО та ЄС, має всі можливості якісно розвиватися на базі ДНВЦ ЗСУ в Чернігові.  

Іванна Климпуш-Цинцадзе висловила готовність провести роботу щодо координації зусиль профільних міністерств та відомств для того, щоб кошти на початок створення сертифікаційного центру були враховані  у бюджетній пропозиції на 2018 рік. Віце-прем’єр-міністр подякувала колективу центру за високі результати роботи в складних умовах, враховуючи необхідність оперативно розгорнути повноцінну роботу на новому місці після передислокації з Криму. «Ви пройшли великий шлях і готові далі розвивати роботу центру, ставите великі цілі. Це заслуговує поваги. Запевняю вас, що ми хочемо і будемо конкурувати з іншими країнами в якості військової техніки і будемо все робити для цього», - зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

 

версія для друку