українська російська англійська
Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за три місяці 2017 року забезпечило відшкодування втрат на понад 24 млн грн
12.04.2017 | 11:45
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області протягом січня – березня 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 24,7 млн грн.

За підсумками ревізій і перевірок керівники місцевих органів влади, місцевого самоврядування, підприємств та установ прийняли 14 управлінських рішень.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали шість досудових розслідувань і вручили вісім письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За допущені порушення 26 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 15 – до дисциплінарної та матеріальної.

Для запобігання і протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 21,3 млн грн.

 

версія для друку