українська російська англійська
Володимир Кістіон закликав проводити підготовчу роботу для забезпечення повноцінного функціонування Дорожнього фонду з 1 січня 2018 року
12.04.2017 | 13:40
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Протягом 2017 року необхідно провести всі підготовчі роботи із забезпечення децентралізації у дорожній галузі для того, щоб з 1 січня 2018 року закони, що передбачають створення Державного дорожнього фонду, запрацювали в повній мірі. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон на засіданні Уряду.

Він відзначив, що протягом 2016 та початку 2017 років була проведена підготовка до власне ремонтної кампанії на українських дорогах.

«У попередньому часі проведена відповідна підготовча робота, розроблена проектно-кошторисна документація, вчасно прийняті рішення Уряду для фінансового забезпечення, проведено тендерні процедури, і ми вийшли в цьому році набагато раніше «в поле» для виконання робіт. Я впевнений, що ця робота буде підсилюватися, і ми будемо мати набагато кращий результатів 2017 році у порівнянні до попереднього року», - зазначив Володимир Кістіон.

Водночас Віце-прем’єр-міністр звернув увагу на необхідність підготовки до повноцінної реалізації законів про Дорожній фонд.

«Я хотів би привернути увагу, що, крім поточної роботи з ремонту доріг, протягом 2017 року ми повинні реалізувати закон про Дорожній фонд. Тобто провести децентралізацію українських доріг. А це досить великий обсяг роботи, і протягом поточного часу потрібна робота з регіональною владою для того, щоб визначити обсяги, відрізки доріг, технічне забезпечення, механізми фінансування, тому що з 1 січня більша частина українських доріг перейде під опіку, обслуговування і утримання регіональної влади. І якщо ми це питання упустимо, то з 1 січня в повному обсязі закон про Дорожній фонд не зафункціонує. Це принципове, стратегічне і базове питання», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку