українська російська англійська
У Мінмолодьспорту обговорили план заходів Національної стратегії “Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація” на 2017 рік
12.04.2017 | 14:47
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

У Мінмолодьспорту за участю заступників Міністра молоді та спорту Ярослава Войтовича та Миколи Даневича відбулася нарада з обговорення Плану заходів Мінмолодьспорту на 2017 рік з реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року “Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація”.

Участь у нараді взяли представники Державного науково дослідного інституту фізичної культури і спорту, Національного олімпійського комітету України, Спортивного комітету України, Укрцентру «Інваспорт», ВЦФЗН «Спорт для всіх», Федерації плавання України, фізкультурно-спортивних товариств та керівники структурних підрозділів Мінмолодьспорту.

Національна стратегія з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація" схвалена Указом Президента України 9 лютого 2016 року № 42. Одним із очікуваних результатів Стратегії є щорічне збільшення на 1% кількості громадян, які мають достатній рівень оздоровчої рухової активності.

"На сьогодні пріоритетом держави є необхідність посилення роботи щодо популяризації рухової активності та ведення здорового способу життя серед українців. Наша спільна мета – фізично здорова нація", - наголосив у своєму виступі Ярослав Войтович.

Під час наради відбулось обговорення завдань, визначених у Плані заходів Мінмолодьспорту на 2017 рік.

 

 

версія для друку