українська російська англійська
Інформація щодо навчання з питань фінансового моніторингу
13.04.2017 | 09:41
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

У рамках координації заходів з підвищення кваліфікації фахівців у сфері фінансового моніторингу, Державна служба фінансового моніторингу України інформує.

У сфері управління Держфінмоніторингу перебуває Державний навчальний заклад післядипломної освіти «Навчально-методичний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму». Зазначений навчальний заклад здійснює підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму.

До викладання у Центрі залучаються провідні фахівці Держфінмоніторингу, представники державних регуляторів, правоохоронних та судових органів, а також профільні викладачі вищих навчальних закладів України, які мають практичний досвід розробки та впровадження законодавства в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму, розкриття фінансових злочинів тощо.

За результатами навчання слухачі складають іспит та отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Перепідготовку та підвищення кваліфікації можна пройти в Центрі на базі відділів у Києві, Харкові та Львові.

 

версія для друку