українська російська англійська
Представник Міністерства оборони України взяв участь у засіданні Спільної робочої групи Україна - НАТО з питань воєнної реформи
14.04.2017 | 10:49
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У Брюсселі у складі делегації України директор Департаменту воєнної політики,  стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України генерал-майор Анатолій Петренко взяв участь у щорічному засіданні Спільної робочої групи Україна – НАТО з питань воєнної реформи високого рівня.

У ході засідання під головуванням заступника Генерального секретаря НАТО з політичних справ та політики безпеки Альхеро Альваргонзалеза учасники обговорили прогрес, досягнутий в реалізації завдань реформування сектору безпеки і оборони України, а також стан імплементації Комплексного пакету допомоги НАТО Україні.

Значну увагу приділили удосконаленню нормативно-правової бази розвитку сектору безпеки і оборони, зокрема, розробці проекту Закону України “Про національну безпеку”, реформуванню Міністерства внутрішніх справ України у правоохоронну організацію європейського зразка, а також гендерній проблематиці у складових сектору безпеки і оборони.

Генерал-майор Анатолій Петренко поінформував учасників засідання про взаємодію оборонного відомства з іноземними радниками, їх внесок в реалізацію завдань реформування Міноборони та Збройних Сил України. Також він повідомив про проведену Міністерством оборони України роботу з покращення умов діяльності іноземних радників, поточні потреби відомства в дорадчій підтримці за окремими напрямками та шляхи удосконалення взаємодії з радниками.

Представник вітчизняного оборонного відомства ознайомив присутніх з реалізацією завдань у рамках Комплексного пакету допомоги, у тому числі, станом імплементації проектів трастових фондів НАТО, програмами розбудови оборонного потенціалу, Процесом планування та оцінки сил. Генерал-майор Анатолій Петренко звернув увагу на важливість покращення міжвідомчої координації у цьому процесі.

Представники країн-членів НАТО схвально оцінили досягнуті українською стороною результати реформування сектору безпеки і оборони нашої держави, підтвердили всебічну політичну підтримку України у боротьбі з російською агресією, відстоюванні її незалежності, суверенітету та територіальної цілісності, а також готовність надавати практичну допомогу нашій державі, використовуючи наявні механізми співробітництва.

 

версія для друку