українська російська англійська
Угода про співробітництво в галузі освіти і науки між Урядами України та Чорногорії створить умови для академічної мобільності, – Лілія Гриневич
14.04.2017 | 15:27
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

До ратифікації у Верховній Раді України готується Угода про співробітництво в галузі освіти і науки між Урядами України та Чорногорії. Про це йшлося на зустрічі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Послом Республіки Чорногорія Любомиром Мішуровичем.

«Думаю, що для обох сторін важливо, щоб ця Угода була ратифікована якнайшвидше. Цей документ розблокує багато питань щодо співпраці у сфері освіти, зокрема, вищої освіти. Насамперед йдеться про посилення академічної мобільності між країнами, що сприятиме інтернаціоналізації вищої освіти України та Чорногорії», – зазначила Лілія Гриневич.

Любомир Мішурович також повідомив, що триває процес погодження Угоди про науково-технологічне співробітництво, яка має створити підвалини для наукової співпраці між країнами.

«Після того як ми остаточно погодимо текст, я хотів би вас запросити до Чорногорії на підписання Угоди. Думаю, що такий візит буде позитивним не лише для науково-технологічного співробітництва, а й для сфер середньої і вищої освіти. У нас за науку та освіту відповідають два Міністри, і ми могли б вам організувати зустріч одразу з обома. Встановлення таких зв’язків має покращити нашу співпрацю і перевести її у продуктивніше русло», – запропонував Любомир Мішурович.

Він також відзначив, що наразі робота Посольства стає більш активною і відкривається значно більше можливостей для розвитку двосторонніх відносин та напрацювання нових напрямків для співпраці.

 

версія для друку