українська російська англійська
За І квартал 2017 року аудитори Закарпаття забезпечили відшкодування втрат майже на 3 млн грн
18.04.2017 | 09:55
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня – березня 2017 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 3 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали одне досудове розслідування та вручили вісім письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено чотири позови щодо відшкодування втрат ресурсів на загальну суму 2,5 млн грн.

Окрім того, за результатами державних фінансових аудитів, які провели фахівці управління, встановлено незаконне використання та втрати фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 198 млн грн, а також неефективне використання бюджетних коштів на суму 8,7 млн грн.  Задля проведення якісних змін в управлінні ресурсами держави, підвищення ефективності використання бюджетних коштів аудитори надали 27 пропозицій. Наразі 6 із них уже впроваджено.

За допущені порушення 41 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 25 – до дисциплінарної та матеріальної.

Для запобігання і протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 5,8 млн грн.

 

версія для друку