українська російська англійська
На льодовій арені Палацу спорту відбулось тренування національної збірної перед початком чемпіонату світу
18.04.2017 | 16:26
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

18 квітня національна збірна України з хокею провела тренування на льодовій арені Палацу спорту.

Оцінити підготовку льодової арени до початку Чемпіонату світу з хокею у дивізіоні ІА могли не лише гравці національної збірної, а також голова організаційного комітету з підготовки до ЧС - Віце-прем'єр-міністр В`ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Національного Олімпійського комітету Сергій Бубка, президент Федерації хокею Анатолій Брезвін, заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, директор ДП "Спортивний комплекс "Атлет" Юрій Черненький.

Під час відкритого тренування Ігор Жданов високо оцінив стан льодової арени, та побажав успіху гравцям національної збірної.

«Два роки тому хокей після кількарічної перерви повернувся у Палац спорту. Зараз ми спостерігаємо повернення в Україну великих спортивних змагань. Я неодноразово говорив, що для нашої країни є великою честю приймати чемпіонат світу з хокею. Підготовка до цих змагань добігає кінця, разом із членами оргкомітету ми обговоримо останні моменти. Хочу зазначити, що наша збірна демонструє бойовий настрій. Тож закликаю приходити і вболівати за наших», - зазначив Ігор Жданов.

Нагадаємо, що чемпіонат світу з хокею 2017 року у дивізіоні ІА пройде з 22 по 28 квітня 2017 року в Україні. Окрім господарів за перемогу в чемпіонаті змагатимуться національні збірні Угорщини, Казахстану, Польщі, Австрії та Південної Кореї.

За його результатами, дві команди увійдуть на наступний сезон у Вищу лігу, одна команда – опуститься у дивізіон ІВ.

 

версія для друку