українська російська англійська
Експертами Одещини прийнято до опрацювання майже 4 тис. проектів землеустрою в рамках пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності
19.04.2017 | 14:25
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Від початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експертами органів Держгеокадастру Одеської області прийнято до опрацювання з інших областей 3986 проектів землеустрою.

Станом на сьогодні експертами опрацьовано 3701 проект землеустрою, з яких 55 % (2042 проекти) отримали позитивну оцінку та 45% (1659 проектів) отримали негативний висновок. Ще 195 проектів землеустрою знаходяться на розгляді.

У Одеській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 23 особи.

Територіальними органами Держгеокадастру Одеської області направлено на погодження до інших областей 5024 проекти землеустрою. З них на сьогодні опрацьовано 5005 проектів, з яких 3039 проектів оцінено позитивно, 1966 робіт отримали негативний висновок та 280 проектів знаходяться на розгляді.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.

 

версія для друку