українська російська англійська
Ігор Насалик: Розвиток нафтохімічної промисловості - нові можливості для економіки України
19.04.2017 | 18:24
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, 19 квітня, взяв участь у  конференції «Карпатнафтохім 2017: нові можливості для технологій та бізнесу».

Під час конференції обговорено питання щодо стану та перспектив нафтохімічного ринку  Україні,  сфери застосування, нових технологій виробництва та якості продукції ТОВ «Карпатнафтохіму».

Ігор Насалик  зазначив важливість підприємства для розвитку ринку продуктів нафтопереробки в Україні, зокрема, нафтохімічної промисловості.  Модернізація та відновлення роботи підприємства  стануть  стимулом для розвитку нафтовидобування та нафтопереробки, розвитку наукового потенціалу, забезпечить зростання вітчизняної економіки та додаткові надходження  до державного бюджету України.

Крім того, підприємство важливе для розвитку Карпатського регіону, зокрема для розв’язання проблеми працевлаштування місцевого населення, оскільки відновлення роботи підприємства дає можливість створення близько  трьох тисяч робочих місць.

Міністр переконаний, що підприємство займе належне місце на ринку полімерної продукції.

Нагадаємо, ТОВ «Карпатнафтохім» створений у 2004 році. Підприємство спеціалізується на виробництві хлору, каустичної соди, вінілхлориду, етилену, поліетилену і пропилену.

 

 

версія для друку