українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко взяв участь у роботі круглого столу щодо стану позашкільної освіти та перспектив розвитку
19.04.2017 | 18:35
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 19 квітня, Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко взяв участь у роботі  круглого столу на тему: «Позашкільна освіта: стан, виклики, перспективи».  Участь у заході також взяли президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей та працівники МОН, Інституту проблем виховання  НАПН України і  закладів позашкільної освіти з різних куточків країни.

У своєму виступі  Віце-прем’єр-міністр акцентував увагу на тому,  що освіта разом із національною безпекою та обороною, відновленням дорожньої  інфраструктури  є одним із головних пріоритетів у діяльності Уряду. 

«У нас немає  головної освіти і  якоїсь другорядної.  Але позашкільна  освіта у певному сенсі є  унікальною.  Діти, які прийшли у такі заклади, крім основного навчання, обирають для себе улюблені заняття, які дають їм додатковий інтерес в житті.  І ми понад усе маємо дбати про те, аби  не було зменшення закладів позашкільної освіти, а кількість дітей, які там займаються,  з кожним роком лише збільшувалася», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Особливу увагу В’ячеслав Кириленко приділив темі національно-патріотичного виховання молоді і важливості формування нових підходів у цій сфері для залучення якомога більшої кількості школярів.  Віце-прем’єр-міністр повідомив, що напрацьовано відповідне положення про патріотичну гру  «Сокіл» (Джура»), яка має бути цікавою  для дітей, їхніх батьків та педагогів.

В’ячеслав Кириленко також наголосив, що до національно-патріотичного виховання молоді потрібно залучати бійців АТО.

«Серед нас ходять сотні  Героїв, які пройшли російсько-українську війну і мають бойовий патріотичний досвід. Багато із них повинні спілкуватися з дітьми, адже вони є  носіями новітніх патріотичних практик. І таке спілкування буде найкращим патріотичним вихованням», - сказав  Віце-прем’єр-міністр.

Також він зазначив, що політика Уряду скерована на те, аби збільшити заробітну плату освітянам  - як в середній, так і в позашкільній освіті.

 

версія для друку