українська російська англійська
У першому кварталі 2017 року землевпорядники Луганщини спрямували до бюджету більше 200 тис. грн за надані адмінпослуги
20.04.2017 | 10:09
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Упродовж першого кварталу цього року фахівці Головного управління Держгеокадастру у  Луганській області надали, зокрема через Центри надання адміністративних послуг, більше 13 тис. адмінпослуг громадянам та юридичним особам. За ці послуги нарахована плата у сумі 222152,5 тис. гривень. Кошти спрямовано до загального фонду місцевого  бюджету.

На безоплатній основі громадяни отримали більше 11 тис. послуг. Найчастіше громадяни зверталися щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки та про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі. Також безоплатно надано 492 довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

версія для друку