українська російська англійська
У Києві почалися національні змагання "Ігор нескорених"
22.04.2017 | 11:05
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе взяла участь у відкритті національних «Ігор нескорених» у Києві.

Протягом дня 104 кандидатів до національної збірної змагатимуться у 6 дисциплінах – легка атлетика, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе, пауерліфтинг, плавання та стрільба з лука. Змагання охоплять три локації: Труханів острів, Басейн «ЦСК ЗСУ» та Спортивний комплекс «Атлет». Саме на останньому відбулася урочиста церемонія відкриття. «Я знаю, що головне ви вже перемогли: ви перемогли ворога, ви перемогли рутину, біль і відчай, ви перемогли себе», – звернулася до спортсменів Віце-прем`єр.

А завтра о 16:00 відбудеться благодійний концерт за участю українських зірок, де буде оголошено повний склад національної збірної України.

Докладніше з графіком змагань можна ознайомитися тут: http://invictusgames.in.ua/news/nationalgames

Довідково

Invictus Games – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, набутими під час виконання службових обов’язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу. Уперше Invictus Games відбулися 2014 року у Лондоні (Велика Британія). Патроном Ігор є Принц Гаррі Вельський. Щороку кількість представників та країн-учасниць зростає.

«Ігри Нескорених» (Invictus Games) відбудуться у вересні 2017 року в канадському місті Торонто. Представники України братимуть участь у змаганнях у наступних видах спорту: стрільба з лука, легка атлетика, веслування на тренажерах, пауерліфтинг, плавання, велоспорт.

 

версія для друку