українська російська англійська
Ігор Жданов до учасників "Ігор нескорених": Своєю силою волі ви показуєте приклад нашій молоді, як діяти та гідно долати нелегкі обставини
22.04.2017 | 15:20
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

22 квітня на столичному легкоатлетичному манежі спорткомплексу "Атлет"  пройшла церемонія відкриття перших Національних «Ігор нескорених». Цими змаганнями завершується відбір кандидатів до збірної України. Восени 2017 року  вперше  15 наших співвітчизників  представлять українську державу на міжнародних спортивних змаганнях для військовослужбовців і ветеранів із обмеженими фізичними можливостями “Invictus Games”, що їх прийматиме Канада.

Під урочисті звуки Оркестру Почесної варти окремого Київського полку Президента України на стадіон зайшли 114 бійців Всеукраїнського відбору. Підтримати учасників разом з їх рідними та гостями спортивного свята прийшли Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук. Участь у відкритті змагань взяли також державний секретар Мінмолодьспорту Олег Немчінов та заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан.

Участь України в  “Invictus Games” стала можливою завдяки об’єднанню зусиль громадських організацій, Уряду та міністерств.  Така співпраця вкотре  доводить, що українці вміють єднатися не лише для захисту країни, а й для підтримки один одного.

У своєму зверненні до спортсменів Міністр молоді та спорту Ігор Жданов відзначив, що вони є прикладом для наслідування.

“Кожен з вас вже є переможцем. Ви перемогли себе, перемогли обставини. Перемогли захищаючи нашу державу від збройної агресії Російської Федерації, там на сході України. Своєю силою волі ви показуєте приклад нашій молоді, як діяти та гідно долати нелегкі обставини. Зичу перемоги та гарної спортивної боротьби. Впевнений ви достойно відстоюєте честь України на Іграх Інвіктус в Торонто”,-  наголосив він.

Змагання проходитимуть відразу на трьох локаціях — спорткомплексі “Атлет”,  басейні "ЦСК ЗСУ" та Трухановому  острові у 6 спортивних дисциплінах – легка атлетика, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе, пауерліфтинг, плавання та стрільба з лука.

версія для друку