українська російська англійська
У Києві урочисто розпочались ігри чемпіонату світу з хокею у дивізіоні ІА
22.04.2017 | 15:31
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

22 квітня в київському Палаці спорту грою між збірними України та Угорщини розпочався чемпіонат світу з хокею у дивізіоні ІА.

Перед початком змагань учасників чемпіонатузбірні команди України, Австрії, Казахстану, Південної Кореї, Польщі та Угорщинипривітали голова національного оргкомітету - Віце-прем`єр-міністр України В'ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, голова Київської міської державної адміністрації  Віталій Кличко, президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін.

В'ячеслав Кириленко наголосив на такій важливій спортивній події в Україні, та побажав кожній команді-учасниці вдалого виступу.

Ігор Жданов подякував Міжнародній федерації хокею за довіру та честь приймати у себе світову першість, а також організаторам та партнерам чемпіонату за підтримку спорту в Україні.

Чемпіонат розпочався видовищною грою збірних України та Угорщини.

Нагадаємо, що чемпіонат світу з хокею 2017 року у дивізіоні ІА проходить з 22 по 28 квітня 2017 року в Україні. Окрім господарів, за перемогу в чемпіонаті змагатимуться національні збірні Угорщини, Казахстану, Польщі, Австрії та Південної Кореї.

За його результатами, дві команди увійдуть на наступний сезон у Вищу лігу, одна команда – опуститься у дивізіон ІВ.

 

версія для друку