українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе відкрила в Брюсселі фотовиставку "Діти у війні"
24.04.2017 | 19:23
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

«На сьогодні кожна восьма українська дитина постраждала від конфлікту на сході України, майже 250 тисяч дітей – внутрішньо переселені, а 200 тисяч дітей живуть у зоні зіткнення і стикаються із постійною загрозою загинути та постраждати від мін і боєприпасів», - сказала Віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час відкриття фотовиставки «Діти у війні» 25 квітня цього року в штаб-квартирі НАТО, м. Брюссель.

Захід був відкритий Віце-прем'єр-міністром України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе та заступником Генсекретаря НАТО з питань публічної дипломатії Тачаном Ілдемом.

Участь у заході взяли також переможці проекту «Ігри героїв», які перебувають у штаб-квартирі Альянсу з ознайомчим візитом.

У своєму вступному слові Іванна Климпуш-Цинцадзе зауважила також, що однією з головних причин смертності серед дітей є спрацювання вибухових предметів. Віце-прем'єр-міністр подякувала стороні НАТО за ту допомогу, яка надається у проведенні гуманітарного розмінування. За її словами, це є яскравим прикладом того, що Альянс для України залишається вірним другом і завжди готовий прийти на допомогу.

У свою чергу заступник Генсекретаря НАТО Т.Ілдем наголосив на тому, що світова спільнота не може забувати про те, що агресія Росії проти України триває і на сході України продовжують гинути люди. Він підкреслив, що під час контактів з російською стороною НАТО постійно закликає її вплинути на проросійських бойовиків задля припинення вогню. За словами Т.Ілдема, повне виконання Мінських домовленостей є єдиним шляхом відновлення миру.

 

версія для друку