українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Уряд забезпечив збільшення фінансування правоохоронних органів і готовий продовжити цю роботу для посилення безпеки громадян
25.04.2017 | 13:05
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд здійснив перші кроки щодо збільшення фінансування правоохоронних органів та продовжить цю політику для посилення належної безпеки громадян України. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час розширеного засідання колегії МВС України, присвяченої результатам роботи правоохоронних органів у 2016 році та 1 кварталі 2017 року.

"Перед нами стоять дуже серйозні виклики і наше завдання сьогодні - зробити все залежне на місцях для забезпечення належної безпеки громадян України. Непростий час, непрості завдання, але ми розуміємо найважливіший пріоритет, який стоїть перед органами внутрішніх справ, Національної поліції - це забезпечення належного рівня безпеки", - підкреслив Володимир Гройсман.

Він нагадав, що Уряду вдалося забезпечити збільшення грошового забезпечення для Національної гвардії та прикордонної служби, в півтора-два рази збільшено фінансування Державної служби з надзвичайних ситуацій. Зокрема, видатки тільки на пожежне устаткування збільшено  до 600 млн грн.

Крім того, минулого року було прийнято рішення про збільшення зарплат працівникам органів правопорядку: удвічі збільшено заробітні плати співробітникам карного розшуку та слідства - з 5-6 тис. грн до 10-14 тис. грн, спецпідрозділу КОРД – з 5,5-6 тис. грн до 9-21 тис. грн, дільничним офіцерам поліції - з 3 тис. грн до від 7 тис. грн. Також 8-10 тис. грн становить заробітна плата працівників патрульної поліції, повідомив Глава Уряду.

"Я думаю, що це був тільки перший крок, - сказав Володимир Гройсман. - Я би дуже хотів, щоб ті, хто займається безпекою громадян - карний розшук, упередження злочинів або їх розкриття мали гарний рівень забезпечення як технічного, так і матеріального".

У той же час, за словами Глави Уряду, громадяни також мають відчути належну повагу і увагу до їхніх проблем з боку правоохоронців.

 

версія для друку