українська російська англійська
Глава Уряду анонсував кадрові рішення щодо керівників обласних управлінь Національної поліції за результатами першого півріччя
25.04.2017 | 13:39
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував ухвалення кадрових рішень щодо керівників обласних управлінь Національної поліції за результатами їх діяльності у першому півріччі поточного року. Про це Глава Уряду заявив на розширеному засіданні колегії МВС України, коментуючи звіт про роботу Національної поліції у першому кварталі.

"Думаю, що нам потрібно за результатами 1 півріччя робити кадрові висновки. Якщо людина на місці (належно працює), ставте питання, чим треба допомогти. Ми заробітну плату збільшили, фінансування матеріально-технічного забезпечення збільшили - ви маєте повну, повноцінну підтримку Уряду України. Але ми хочемо, щоб у своїх домівках, на дорогах люди були в безпеці. Це можете зробити тільки ви на своїх місцях", - підкреслив Володимир Гройсман, звертаючись до керівників обласних управлінь.

"За результатами першого півріччя просив би зробити рейтинг областей і три (області), які будуть внизу, цим керівникам потиснути руку і сказати "до побачення".  Єдине виключення, яке треба робити - ми розуміємо, яка складна ситуація в зоні АТО: там зовсім інша структура, інші виклики, ми це розуміємо", - зазначив Прем’єр-міністр. Він також запропонував додати до ключових показників статистики, за якою оцінюватимуть результативність роботи правоохоронних органів, розкриття злочинів проти жінок.

Він підкреслив, що безпека людей залежить від організації роботи на місцях. У цьому контексті Володимир Гройсман закликав керівників національної поліції виконувати обов’язки ретельно, а Уряд, зі свого боку, допомагатиме тим, "хто прагне зробити, а не пояснювати, чому така статистика".

 

версія для друку