українська російська англійська
Маріуполь - перше місто, готове продавати комунальне майно через ProZorro.Продажі
25.04.2017 | 13:59
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Маріупольський міський голова Вадим Бойченко підписав Декларацію про приєднання Маріуполя до проекту ProZorro.Продажі, який з початку квітня запустив новий векторреалізацію непрофільних активів державних та комунальних підприємств.

Маріуполь став першим містом, яке приєдналось до системи ProZorro.Продажі. Ми готові продавати металобрухт та неліквіди комунальних підприємств міста. Розраховуємо на прозору та відкриту співпрацю з бізнесом та продаж за ринковою ціною”, - розповів начальник тендерного управління Маріупольської міської ради Михайло Івченко.

Олексій Соболев, керівник проектного офісу «ProZorro. Продажі» в свою чергу розповідає: “Ми раді, що Маріуполь як прифронтове місто першим приєднався до проекту. Це є знаком для інших міст та для проекту, що рухаємось у правильному напрямку і створюємо конкурентне прозоре середовище для всіх учасників ринку державного майна. Ми нарощуємо темпи продажів непрофільних активів, з початку квітня продали металобрухту майже на 1,5 млн грн з економічним приростом у 20%, виставлено лотів з початковою вартістю до 7 млн грн”.

Нагадаємо, що 13 квітня Міністерство інфраструктури України, Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» та  ProZorro.Продажі підписали меморандум про співпрацю у новому спільному проекті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду державного майна та Transparency International Україна.

 

версія для друку