українська російська англійська
Володимир Гройсман закликає МВС надавати на місцях свої послуги у центрах за типом "Прозорий офіс"
25.04.2017 | 14:45
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає відповідальні за надання адміністративних послуг громадянам служби у структурі МВС долучатися до роботи центрів надання адміністративних та соціальних послуг за типом "Прозорий офіс". Про це Глава Уряду зазначив під час розширеного засідання колегії МВС України.

"Будь ласка, проаналізуйте з головами обласних адміністрацій, міськими головами, де є наявні можливості розміщення у центрах адміністративних послуг ваших представників", - наголосив Володимир Гройсман, звертаючись до представників обласних управлінь поліції, зокрема навівши приклади сервісних центрів МВС та Державної міграційної служби.

Прем’єр-міністр підкреслив особливу важливість забезпечення належної роботи Державної міграційної служби у зв'язку із запровадженням найближчим часом безвізового режиму із ЄС, а також Угодою із Туреччиною щодо взаємних поїздок громадян за ID-картками.

"Людям, які хочуть отримати нові паспорти або ID-картки, це має бути абсолютно доступно", - наголосив Глава Уряду.

Володимир Гройсман зауважив, що під час робочої поїздки до Харкова напередодні, відповідно до державної програми, відкрив 2 центри адміністративних послуг, де громадяни можуть отримати паспорти, пенсії, інші види соціальної підтримки, реєстрації бізнесу, вирішення інших питань тощо та де мінімізовано очікування у чергах.

"У таких умовах організаційної єдності треба, щоб ця система працювала по усій країні. Для нас важливо не створювати дублюючі структури", - сказав він.

 

версія для друку