українська російська англійська
Степан Кубів пропонує проводити "Авіасвіт-XXI" в оновленому форматі
25.04.2017 | 18:01
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

25 квітня під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва відбулось засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення Міжнародного авіакосмічного салону “Авіасвіт-XXI”, який запланований на 2018 рік.

11-ий Міжнародний авіакосмічний салон “Авіасвіт-XXI” є масштабним виставковим заходом у сфері авіапромисловості та космічних технологій, відтак дозволить гідно представити українську продукцію авіа- та космічної галузі. Він відбудеться напередодні святкування Дня захисника України у Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, м. Київ) у період 9-12 жовтня 2018 року.

«Україна належить до числа небагатьох держав, які мають власну потужну авіакосмічну галузь з історією і значним потенціалом розвитку, включно з розвитком оборонно-промислового комплексу України. Це та продукція, яка уже зараз вражає світ, а оновлений формат виставки покаже новітні українські досягнення та підтвердить лідерство України в авіапромі та оборонній сфері, включаючи значні можливості сервісного обслуговування та інші компетенції наших фахівців», - зазначив Степан Кубів.

Він додав, що “Авіасвіт” – це захід, який має велике значення для країни, адже позитивно впливає на позитивний імідж України на міжнародній арені, розширення співпраці між підприємствами оборонної, авіакосмічної галузей на традиційних світових ринках для української техніки.

“Україна зараз активно працює над реформуванням промисловості, включаючи комплекс оборони, авіа- та космічну сферу. Йдеться не лише про посилення власної обороноздатності, але і про можливості виготовлення продукції, конкурентної на світових ринках. При чому в авіапромі ми говоримо про цивільну і військову авіацію, якою цілком обґрунтовано пишаємося”, - розповів Юрій Бровченко, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

На пропозицію Степана  Кубіва Оргкомітет прийняв рішення готуватися до 11-го Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» у форматі, що передбачає не лише статичну виставку новітніх розробок та досягнень авіакосмічної та оборонної галузей, а й виконання демонстраційних польотів. Щоб це реалізувати, Мінекономрозвитку розробить детальну дорожню карту проведення цього заходу. Дорожня карта передбачатиме здійснення демонстраційних польотів авіатехніки та літальних апаратів; статичну виставку, залучення офіційних делегацій інших країн та потенційних партнерів, демонстрацію науково-дослідних розробок, що можуть бути поставлені на серійне виробництво, відвідування Музею авіації тощо. Програма Авіасалону передбачатиме проведення творчих дискусій, ділових зустрічей, відео/прес-конференцій та “круглих столів” за участю керівників і представників державних, комерційних структур, наукових установ України і зарубіжних держав. Наступне засідання Оргкомітету відбудеться у травні 2017 року.

 

Довідково

Міжнародний авіакосмічний салон “Авіасвіт-XXI” - це площадка для демонстрації сучасних зразків авіаційної, ракетно-космічної техніки, яка надає можливість для розвитку міжнародного співробітництва з реалізації крупних авіаційних і космічних проектів та створення умов для просування української продукції на світовий ринок.

 

 

версія для друку