українська російська англійська
Держенергоефективності та НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" сприятимуть професійному росту спеціалістів з питань енергетичного менеджменту
25.04.2017 | 19:40
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Про це йдеться у Меморандумі про партнерство між Держенергоефективності та НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» щодо підвищення науково-освітнього та експертного потенціалу в сферах енергоефективності та розвитку відновлюваних джерел енергії. Такий документ підписав Голова Агентства Сергій Савчук та ректор університету Михайло Згуровський 25 квітня.

Про важливість розвитку енергетичного менеджменту, підвищення кваліфікації спеціалістів у цій сфері, а також майбутню співпрацю з університетом розповів Сергій Савчук, відкриваючи ІV Міжнародну конференцію «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’17».

«Протягом останніх років концепція розвитку енергетичного менеджменту стає все більш поширеною в науково-технічних тенденціях енергетичної безпеки нашої країни. Нині ми все більше переймаємося проблемами раціонального використання енергетичних ресурсів та мінімізації втрат енергії у процесі її виробництва, перетворення, передавання та споживання. Це відповідальний момент для нашої країни. Саме від енергоефективності залежать безпосередньо й інші галузі економіки. Тому дуже важливо, щоб фахівці, які будуть займатися проблемами енергоефективності й надалі мали необхідні знання, вміння та навички. Від студентів спеціальності «Енергетичний менеджмент» ми завжди очікуємо високий рівень кваліфікації та відповідальності», – підкреслив Голова Агентства.

В рамках підписаного Меморандуму сторони зобов’язуються сприяти реалізації інтелектуального потенціалу молоді, залучати студентів до активної науково-дослідної роботи у сфері енергоефективності. Також передбачається проходження навчальної та виробничої практики студентів університету в Держенергоефективності.

Учасники конференції обговорили останні наукові досягнення у сфері енергоефективності та розглянули ефективні шляхи впровадження систем енергоменеджменту. Також особливу увагу було приділено питанню удосконалення вищої освіти у сфері енергоменеджменту

 

версія для друку