українська російська англійська
Володимир Кістіон і в. о. помічника Держсекретаря США з питань енергетичних ресурсів Марі Уорлік обговорили подальшу співпрацю України і США в енергетичній сфері
25.04.2017 | 20:17
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Україна сподівається на подальшу плідну співпрацю зі Сполученими Штатами Америки в енергетичній сфері, зокрема, у постачанні енергоресурсів та реформуванні нафтогазового сектору.

На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон сьогодні, 25 квітня, під час зустрічі з виконувачкою обов’язків помічника Державного секретаря США з питань енергетичних ресурсів, спеціальним представником та координатором міжнародних енергетичних питань Марі Уорлік.

«Ми розраховуємо на плідну і взаємовигідну співпрацю з новою Адміністрацією США в енергетичній сфері», - заявив Володимир Кістіон.

Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що Україна цінує підтримку, яку Сполучені Штати надають нашій державі у контексті реформ енергетичного сектору.

«Ми сподіваємося на подальшу підтримку американських партнерів у реформуванні енергетичного сектору України, зокрема НАК «Нафтогаз України», диверсифікації джерел енергопостачання та залучення американських інвестицій і технологій в енергетику нашої держави», - зауважив Віце-прем’єр.

В ході зустрічі сторони детально обговорили процес реформування НАК «Нафтогаз України». Володимир Кістіон підтвердив представникам Адміністрації США, що Уряд України налаштований на неухильне продовження реформи газового сектору. Марі Уорлік, у свою чергу, запевнила українську сторону у підтримці України з боку Сполучених Штатів.

 

версія для друку