українська російська англійська
Розпочав роботу Всеукраїнський форум "Український кордон -2017"
26.04.2017 | 11:08
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Одне із головних питань сьогодення - це відродження та становлення системи національно- патріотичного виховання в країні. Новий поштовх у розвитку національно-патріотичного виховання дасть саме системний підхід та синергія взаємодії.

На цьому наголосив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов на відкритті Всеукраїнського форуму “Український кордон -2017”.

“Важливим елементом системи національно-патріотичного виховання є гра “Сокіл” (“Джура”), яка реалізується спільними зусиллями Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді та спорту, інших відомств, обласних державних адміністрацій", - зауважив Ігор Жданов.

Міністр також звернув увагу на діяльність координаційних рад з питань національно- патріотичного виховання та важливість взаємодії з громадськістю.

Ігор Жданов нагадав, що система національно-патріотичного виховання послідовно нищилась і руйнувалась, при чому свідомо і попередньою владою, і агентами сусідньої держави, які були інтегровані в систему української влади.

Посадовець акцентував на необхідності того, щоб українці усвідомлювали себе нацією, зберігали свою культуру та історичні традиції.

“Від кожного із нас, незалежно від посади: міністра, командира загону, вчителя, залежить майбутнє нашої країни, її незалежність та територіальна цілісність”, - підкреслив Ігор Жданов.

“Тільки в спільній роботі - наша сила та наше майбутнє”, - наголосив заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема. Він зазначив, що Форум покликаний сприяти плідній співпраці інститутів громадянського суспільства, органів влади, прикордонних служб, молоді тощо.

Державний секретар Міністерства молоді та спорту Олег Немчінов акцентував на важливості “Українського кордону — 2017” та інших проектів, що надихатимуть молодь на подальший розвиток і діяльність у громадських формуваннях.

Учасників Форуму, що проходить у смт Козин Обухівського району, привітав Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.

Голова КОДА висловив переконання, що цей захід буде вписано в літопис великими літерами. Адже на ньому створюється імпульс, вогонь, який передаватиметься далі. Особливо важливо це для дітей і підлітків, які відкриті до прийняття цінностей та прагнутимуть бути українськими героями.

Про роль гри “Сокіл” (“Джура”) у розумінні свого покликання, свого шляху у житті говорив і заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді Комітету ВРУ з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Олег Петренко.

“Це один із найуспішніших проектів за останні роки в України, в усіх сферах життя, - зауважив Олег Петренко. - Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра розвивається та удосконалюється”.

Всеукраїнський форум “Український кордон – 2017” триватиме з 25 по 27 квітня. Захід дасть можливість підготувати тренерів-вихователів для прикордонних районів України, суддів та інструкторів. А також - на високому рівні у сучасному дусі організувати та провести на місцях національно-патріотичні та військово-спортивні ігри для понад 1 000 осіб. Організаторами Форуму є Міністерство молоді та спорту спільно з управлінням молоді та спорту КОДА, комунальним закладом Київської обласної ради “Київський обласний молодіжний центр”, Державною прикордонною службою, Міністерством освіти і науки, ГО “Центр патріотичного виховання дітей та молоді “Юний прикордонник”, ГО “Молодіжний Клуб Джура”.

 

версія для друку