українська російська англійська
Павло Розенко: Зростання економіки та збільшення надходжень до Пенсійного фонду дають нам реальний ресурс для підвищення пенсій
26.04.2017 | 12:09
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Підвищення пенсій з 1 жовтня 2017 року Уряд планує здійснити за рахунок збільшення надходжень до Пенсійного фонду України та зростання економіки в цілому. Про це в ефірі радіо «Голос столиці» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Ми не будемо обманювати людей, випускаючи на ринок надруковані в Нацбанку чи ще десь 40 млрд грн, які необхідні для проведення осучаснення пенсій. Ми на це ніколи не підемо. Збільшення надходжень до Пенсійного фонду від підвищення мінімальної зарплати і в цілому зростання економіки дають нам той реальний ресурс, який ми можемо використати і для зменшення дефіциту ПФ, і вкласти якраз у програму осучаснення пенсій», - сказав він.

Павло Розенко повідомив, що внаслідок підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн з 1 січня 2017 року доходи до Пенсійного фонду України зросли на 30% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. «В грошовому еквіваленті це на 5-7 млрд грн більше, ніж було заплановано», - уточнив він.

«Тобто ми бачимо, що починає працювати комплекс заходів: з одного боку – зменшення податкового навантаження на бізнес внаслідок зниження ЄСВ, з іншого боку – зростання заробітних плат. Якщо далі такими темпами триватиме наповнення Пенсійного фонду, у нас з’являтиметься той ресурс, за рахунок якого ми зможемо підвищувати пенсії», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

 

 

версія для друку