українська російська англійська
1 500 дітей із районів, що піддаються обстрілам, зможуть оздоровитися в "Артеку" та "Молодій гвардії", - Мінсоцполітики
26.04.2017 | 16:46
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Кабінет Міністрів України сьогодні, 26 квітня, на своєму засіданні прийняв розпорядження „Питання організації оздоровлення та відпочинку дітей із населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, у 2017 році”. Мінсоцполітики розробило проект акта з метою термінового розв’язання проблемних питань щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, які проживають в Донецькій та Луганській областях та не належать до пільгових категорій.

Зокрема, передбачено виділення безоплатних путівок до дитячих центрів „Артек” і „Молода гвардія” (700 та 800 путівок відповідно) для оздоровлення дітей із населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на 2017 рік за бюджетною програмою КПКВК 2501450.

При цьому до згаданих центрів у першочерговому порядку направлятимуться діти, які не оздоровлювалися у 2017 році.

Крім того, у разі загострення подій на лінії зіткнення та виникнення ситуації, що загрожуватиме життю і здоров’ю дітей, Міністерство зможе самостійно приймати рішення про додаткове виділення безоплатних путівок до «Артеку» та «Молодої гвардії», а також у виняткових випадках направляти на оздоровлення дітей із зазначених населених пунктів, які вже оздоровлювалися протягом 2017 року, за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.

Урядове рішення дасть змогу вивезти на оздоровлення 1 500 дітей із районів, що піддаються обстрілам.

 

версія для друку