українська російська англійська
27 квітня Тарас Кутовий відкриє Міжнародний форум "AGROPORT West Lviv-2017"
26.04.2017 | 17:17
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

27 квітня Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий візьме участь у відкритті V Міжнародного форуму «AGROPORT West Lviv-2017», який пройде на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького.

У заході візьмуть участь делегації з 17 країн, представники профільних міністерств і відомств, органів місцевої влади, понад 200 компаній і майже 100 українських та закордонних експертів, виробники аграрної продукції, громадські організації та профільний бізнес.

Основна мета заходу полягає у розвитку потенціалу малих та середніх виробників, а також промоції виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Західної України.

У рамках форуму на відкритому майданчику та в середині терміналу проходитиме виставка сільськогосподарської техніки та технологій, тематичних експозицій за основними напрямками: тваринництво, рослинництво, садівництво, органічна продукція та рибне господарство.

Міжнародна виставка та форум відбудеться протягом трьох днів, з 27 по 29 квітня. Форум проходитиме за підтримки Всесвітньої продовольчої організації, Мінагрополітики, Мінінфраструктури, Мінекономрозвитку, НААН України.

 

версія для друку