українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з постійним секретарем Міністерства оборони Данії Томасом Арінкелем
26.04.2017 | 17:52
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

26 квітня 2017 року в Копенгагені відбулася зустріч Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе з постійним секретарем Міністерства оборони Данії Томасом Арінкелем.

Досягнуто домовленості щодо активізації ближчим часом контактів високого рівня по лінії міністерств оборони обох держав, спрямованих на реалізацію взаємовигідних  проектів двостороннього співробітництва. У цьому контексті сторони високо оцінили реалізацію в 2017 році спільного проекту “Північний сокіл”, що відбулася дев'ятий рік поспіль. Іванна Климпуш-Цинцадзе висловила вдячність данській стороні за підтримку в реформуванні Збройних Сил України та сподівання на продовження плідної співпраці в цій сфері.

Іванна Климпуш-Цинцадзе відзначила, що в Україні очікують на візит прем'єр-міністра Данії Л.Л.Расмуссена в 2018 році. Віце-прем'єр-міністр України також висловила вдячність данській стороні за реалізацію низки проектів, спрямованих на підтримку реформ. Також данська сторона наголосила на можливості посилення та розширення співробітництва в секторі безпеки і оборони.

 

версія для друку