українська російська англійська
Державній казначейській службі України - 22
27.04.2017 | 13:07
ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

27 квітня 2017 року з нагоди професійного свята – Дня Казначейства відбулась відеоконференція за участі територіальних підрозділів Казначейства усієї України.

Свої вітання тринадцятитисячному колективу Голова Казначейства Тетяна Слюз у режимі відеоконференцзв’язку передавала колегам з міста Авдіївка, де очільниця відомства наразі перебуває в робочій поїздці.

«Щиро і від усієї душі висловлюю Вам свою вдячність за віддану працю і служіння на розвиток нашої держави, вітаю усіх нас з нашим професійним святом і бажаю кожному нових здобутків, стабільності, людської шани, добра та гарної долі. Сьогодні, у цей святковий день, моє перебування в Авдіївці – не випадкове! Переконана, ці люди, що виконують свою роботу у надскладних умовах, як ніхто заслуговують на нашу підтримку, і саме звідси – з Авдіївки, я бажаю усім нам і нашій державі якнайшвидшого миру та процвітання», - зазначила Тетяна Слюз у святковій промові.

Крім того, Голова Казначейства анонсувала проведення Всеукраїнської казначейської акції «Посади дерево миру». За ідеєю заходу – одночасно казначеї в усіх регіонах України висаджуватимуть на подвір’ях управлінь молоді садженці калини. Калина як етнонаціональний символ України, має уособлювати єдність усієї казначейської родини у прагненні до  національного відродження та миру.

На завершення он-лайн зустрічі для казначеїв усієї України через систему відеоконференцзв’язку транслювалось музичне привітання – патріотична пісня - у виконанні працівників центрального апарату Державної казначейської служби України: Ольги Довбушевої, Наталії Карапоти та Анатолія Мотрунича.

Почесну місію – вручення грамот та подяк за високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток Державної казначейської служби України та з нагоди 22-ї річниці з Дня створення Державної казначейської служби України виконав перший заступник Голови Казначейства Володимир Дуда. Так, з нагоди свята відомчі відзнаки отримали 14 працівників апарату ДКСУ.

 

версія для друку