українська російська англійська
Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Румунією у космічній сфері
27.04.2017 | 13:12
ДЕРЖАВНЕ КОСМІЧНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ

Державне космічне агентство України та Румунське космічне агентство (ROSA) підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях.

Церемонія підписання Меморандуму відбулася 27 квітня у рамках візиту делегації Державного космічного агентства України на чолі з першим заступником Голови Олександром Голубом до м. Бухарест (Румунія).

Серед іншого документ визначає потенційні напрями співробітництва такі як: фундаментальна космічна наука, метеорологія, дистанційне зондування Землі, приладобудування, новітні космічні технології, космічні апарати наукового призначення та інше.

Олександр Голуб під час підписання Меморандуму підкреслив, що наявність договірно-правової бази двостороннього співробітництва у космічній сфері між Україною та Румунією дозволить розпочати роботу щодо започаткування практичної співпраці між космічними агентствами та підприємствами двох країн.

У рамках візиту делегація ДКА відвідала Національний Центр аерокосмічних досліджень «INCAS» в н. п. Мергуреле та ознайомилась з науковими розробками Румунії в космічній сфері.

 

версія для друку