українська російська англійська
Делегація КНР завершила свою місію до України з метою оцінки системи держконтролю безпечності виробництва яловичини
27.04.2017 | 17:30
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

Місія компетентного органу Китайської Народної Республіки завершила роботу в Україні з оцінювання вітчизняної системи державного контролю за безпечністю харчових продуктів у частині виробництва яловичини. Попередні результати роботи були обговорені сьогодні, 27 квітня 2017 року, під час зустрічі представників китайської делегації з Головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимиром Лапою та профільними спеціалістами Держпродспоживслужби.

Під час зустрічі сторони обмінялися думками щодо подальшої роботи компетентних органів із зазначеного питання. Зокрема, були окреслені наступні дії щодо погодження та перспектив подальшого підписання Протоколу ветеринарних вимог на експорт української яловичини до Китаю.

Як відзначили представники китайської місії, робота з перевірки системи держконтролю безпечності виробництва яловичини в Україні була досить продуктивною та ефективною. «Робота була організована на високому рівні, компетентному органу КНР були надані усі необхідні матеріали з даного питання та роз’яснення українських фахівців щодо функціонування системи держконтролю безпечності та якості виробництва яловичини, а також представники місії отримали можливість на практиці ознайомитися з роботою ферм, де вирощується худоба, переробних підприємств та лабораторної мережі», - зазначив голова місії, керівник Головного офісу з імпорту та експорту безпечності харчових продуктів AQSIQ Сіон Сянджун.

За його словами, наразі ведеться робота з узагальнення результатів та узгодження позицій протоколу ветеринарних вимог.

У свою чергу Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа висловив вдячність представникам делегації за організацію візиту до України та висловив сподівання на подальше продуктивне співробітництво. «Робота китайської місії в Україні – це хороша нагода обмінятися досвідом та поглибити наші двосторонні контакти», - підсумував він.

 

версія для друку