українська російська англійська
Держаудитслужба протягом І кварталу 2017 року попередила порушень у сфері закупівель на суму майже 3 млрд грн
27.04.2017 | 17:58
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

За результатами аналізу процедур закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – березня 2017 року Держаудитслужба попередила порушень на суму 2,9 млрд грн. Про це сьогодні йшлося під час розширеного засідання Колегії Держаудитслужби.

Зокрема, через виявлені порушення відмінено конкурсні торги на суму 2,6 млрд грн. Укладених договорів розірвано загалом на 300 млн грн.

Найкращі результати із попередження порушень протягом звітного періоду були в Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області (784 млн грн, або 28 % від суми попереджених порушень по Україні), в Управлінні Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області (579 млн грн, або 20 %), в Управлінні Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області (251 млн грн, або 9 %) та в Південному офісі Держаудитслужби (244 млн грн, або 9 %).

Нагадаємо, що за результатами аналізу закупівель і перевірок закупівель упродовж усього 2016 року Держаудитслужба попередила порушення під час закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти на суму майже 4,7 млрд грн.

 

 

версія для друку