українська російська англійська
Найближчим часом запропонуємо подальшу маршрутну карту співпраці України та Китаю, - Геннадій Зубко
27.04.2017 | 19:49
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Маємо остаточно визначити формат співпраці з реалізації масштабних проектів, що впроваджуються китайськими корпораціями в Україні. Зокрема, таких як «Повітряний експрес», технічне переоснащення та модернізація підрозділу «Шахта імені Д.Ф. Мельникова», співпраця з ПАТ «ДПЗКУ». На часі – розробка нової маршрутної карти співпраці. Про це заявив Віце-прем‘єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час зустрічі з Головою Правління China Machinery Engineering Corporation (СМЕС) Сунь Байєм.

«Ми налаштовані на подальший розвиток двосторонніх торговельно-економічних та інвестиційних відносин з КНР, перш за все, у промисловому секторі, транспортній інфраструктурі, сільському господарстві, сфері надання послуг в галузі туризму та ІТ-технологій. Чітке визначення формату подальшої спільної реалізації проектів принесе користь та успіх обом державам. А також дозволить Україні вийти на треті ринки», - зазначив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр додав, що протягом травня буде запропонована маршрутна карта співпраці, яка включатиме питання щодо створення агропарків як на території Китаю, так і на території України. Окремо також розглядається питання участі китайських підприємств у приватизації українських активів у різних секторах економіки. «Необхідно докласти максимум зусиль щодо активізації інвестиційного співробітництва між Україною й КНР, а саме приходу приватного китайського капіталу на український ринок. Участь китайських підприємств у приватизації стане додатковим рушієм співробітництва. Сприятиме розвитку не тільки двосторонньої співпраці, але й реалізації Китаєм стратегії співробітництва з країнами європейського простору, а Україною – своєї євроінтеграційної політики», - наголосив Геннадій Зубко.

 

версія для друку