українська російська англійська
Степан Кубів на Agroport West Lviv: Цифрові рішення в АПК посилять конкурентоздатність української агропродукції
28.04.2017 | 13:21
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

28 квітня Перший віце-прем‘єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів взяв участь у роботі Міжнародного форуму «AGROPORT West Lviv-2017» у Львові.  

Степан Кубів у своєму виступі наголосив на важливості збільшення виробництва готової агропромислової продукції та нарощення експорту продукції з високим ступенем переробки. Він відзначив, що ключовим пріоритетом Уряду є перехід від сировинного типу економіки до високотехнологічного виробництва та експорту продукції з високою доданою вартістю.

«Сьогодні АПК є драйвером української економіки. Застосування ІТ-технологій та цифрових рішень дозволить АПК суттєво збільшити додану вартість своєї аграрної продукції, посилити її конкурентоздатність на європейському та світових ринках», - наголосив Перший віце-прем‘єр-міністр.

Степан Кубів додав, що Україна обґрунтовано претендує на європейське та світове лідерство у виробництві органічної продукції, продукції екологічного фермерства.

«Українські фермери створюють смачну, корисну, органічну продукцію, яка швидко знаходить прихильних споживачів в Україні та світі. Уряд та Мінекономрозвитку працюють над розширенням можливостей для виходу українських аграріїв на нові ринки, і я переконаний, що наші аграрії матимуть ще кращі можливості для виробництва, експорту та надзвичайний успіх у світі», - переконаний Перший віце-прем‘єр-міністр.

Учасники форуму ознайомилися зі зразками аграрної продукції учасників з України, а також оглянули українську сільгосптехніку.

 

Довідково

27-29 квітня 2017 року у Львові проходить Міжнародний форум з підтримки фермерства «AGROPORT West Lviv-2017». Форум зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Львівської області.

У роботі форуму беруть участь представники профільних міністерств і відомств, органів місцевої влади, делегації з 17 країн, виробники аграрної продукції, громадські організації та профільний бізнес.

 

 

версія для друку