українська російська англійська
Геннадій Зубко: До кінця року плануємо відкрити у громадах понад 120 пожежно-рятувальних підрозділів
28.04.2017 | 15:58
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

До кінця 2017-го року спільно з ДСНС плануємо відкрити у громадах по всій Україні понад 120 пожежно-рятувальних підрозділів. Це децентралізація повноважень ДСНС і нова якість забезпечення безпеки громадян. Важливо, щоб мережа пожежно-рятувальних бригад запрацювала саме на рівні ОТГ.  Про це наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіональної політики, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час робочої поїздки на Рівненщину.

На сьогодні на Рівненщині створено 61 підрозділ місцевої пожежної охорони, 9 з яких  – в ОТГ. Поточного року планується утворити ще 11 підрозділів.

«Крім того, спільно з ДСНС, ми запропонували нові підходи до створення дієвої мережі системи безпеки громадян. Через створення у громадах центрів безпеки громадян, до складу яких увійдуть пожежне депо, кабінет дільничного офіцера поліції, а за необхідності ФАП. ДСНС спільно з Мінрегіоном вже розробили типові проекти, методичні рекомендації та кошториси для створення таких центрів. Важливий напрям – залучення до діяльності цих підрозділів добровольців. Завдяки цьому суттєво зменшиться час реагування на надзвичайну ситуацію — до 20 хвилин. Такі базові послуги стануть доступними для громадян у невеличких містах, селах і селищах, у них збільшиться відчуття безпеки за себе та свої родини», - наголосив Геннадій Зубко.

У Рівному для двох ОТГ – Миляцької та Бугринської - були передані два пожежно-рятувальних автомобілі та 1 автомобіль - для Білокриницької сільської ради.

 

 

версія для друку