українська російська англійська
Україна повністю готова до проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення 2017"
28.04.2017 | 16:03
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Оргкомітет з підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу «Євробачення-2017» на чолі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом оглянули стан готовності до конкурсу основних локацій міста. Зокрема, головної арени «Євробачення-2017» - Міжнародного виставкового центру , а також промоніторили готовність інших локацій, де планується проведення культурно-мистецьких заходів для киян та гостей міста.

Володимир Гройсман відзначив, що заплановані дії для організації заходу виконанні вчасно і Україна повністю готова до проведення престижної міжнародної пісенної події.

«Ми оглянули ключові локації міста, де будуть зустрічати наших гостей з різних куточків світу, і ми бачимо, що Україна повністю готова до проведення цього яскравого конкурсу. Спеціалістами із різних сфер проведено величезну роботу для того, щоб представити нашу країну на високому рівні. Ми розуміємо, що Євробачення це можливість здійснити міжнародну промоцію наших мистецьких досягнень, продемонструвати історичну унікальність України та її культури. Окрім того, цей конкурс – важливий інструмент культурної дипломатії, можливість показати Україну правдиву, а не викривлену пропагандою РФ, Україну толерантну, гостинну та щиро налаштовану до гостей», - сказав Міністр культури України, заступник голови Оргкомітету Євген Нищук.

Нагадаємо, що в Києві буде проведено міжнародний пісенний конкурс Євробачення -2017, участь в якому підтвердили 42 країни-учасниці. Очікується близько 20 тисяч іноземних гостей, а правопорядок забезпечуватимуть 10 тисяч правоохоронців. Офіційна церемонія відкриття пісенного конкурсу «Євробачення-2017» відбудеться 7 травня в конгресно-виставковому центрі «Парковий». Серед офіційних заходів 9, 11, 13 травня відбудуться телевізійні шоу пісенного конкурсу «Євробачення-2017», генеральні репетиції яких заплановані 8, 10, 12 травня в Міжнародному виставковому центрі. Із 1 до 14 травня в КВЦ “Парковий” працюватиме Euroclub, а з 4 до 14 травня на вул. Хрещатик працюватиме Eurovision Village.

 На гостей чекає різноманітна розважальна програма: 3D-mapping-show, розважальні локації, «Kyiv art week» і багато іншого.

 

версія для друку