українська російська англійська
У Національному університеті оборони України завершився XVII Міжнародний тиждень НАТО
28.04.2017 | 16:38
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

XVII Міжнародний тиждень «НАТО після Варшавського саміту» завершився. Учасникам вдалося виробити узгоджену думку з проблемних питань, що сприятиме ефективному пошуку шляхів реформування оборонного сектору України й дасть змогу продовжити впровадження стандартів Альянсу у функціонування Збройних Сил України на сучасному етапі.

«Позитивні результати проведення Міжнародного тижня полягають у тому, що слухачі, науково-педагогічні та наукові працівники Національного університету оборони України змогли отримати з перших уст актуальну інформацію про НАТО після Варшавського саміту та реформи в безпековому оборонному секторі відповідно до Євроатлантичних стандартів», – зазначив перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак.

У світі все швидко змінюється й армія має відповідати сучасним вимогам.

«Необхідно змінювати світогляд військових. Для цього має прийти нове покоління, тому варто приділяти увагу формуванню сержантського складу, адже досить часто хід битви вирішують саме ці люди», – зауважив під час заключної лекції радник з питань роботи з парламентом Офісу зв’язку НАТО в Україні Ендрю Катберт.

Інформативні й аналітичні доповіді учасників заходу сприяли глибокому осмисленню проблем, які піднімались під час обговорення і в подальшому зміцненню взаємин між країнами Альянсу та Україною.

«Міжнародний тиждень об’єднав українських фахівців, а також експертів з країн Альянсу і був організований в дусі істинного партнерства, співпраці. Це дало чудову можливість обмінятися інформацією, поглядами, встановити професійні контакти. Національний університет оборони України забезпечує платформу для обміну досвідом у різних сферах сектору безпеки і оборони між українськими та іноземними експертами. Такі заходи сприяють не лише взаєморозумінню, а й формуванню та зміцненню наших спільних цінностей», – наголосила заступник директора Центру інформації і документації НАТО в Україні Вікторія Ціменіте.

XVII Міжнародний тиждень відбувся в непростий для України і світової спільноти час. Участь у ньому представників країн Альянсу є фактом всебічної підтримки України.

 

версія для друку