українська російська англійська
МІП: У зоні АТО проводиться додатковий моніторинг населених пунктів і лінії розмежування
28.04.2017 | 16:48
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

27 квітня розпочалася робоча поїздка Державного секретаря Міністерства інформаційної політики України Артема Біденка та члена Нацради з питань телерадіомовлення Сергія Костинського до Донецької області.

У рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення відбуваються візити до структур, відповідальних за інформаційну політику та безпеку, здійснюється моніторинг покриття українським теле- та радіосигналом. Зокрема, було проведено робочу нараду з головою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павлом Жебрівським.

Під час наради було узгоджено план дій щодо розвитку телекомунікаційної інфраструктури, цифрового телебачення й організації мовлення на середніх хвилях.

За словами Павла Жебрівського, проект розвитку теле- та радіомовлення розрахований як на вільні території Донеччини, так і на поширення сигналу на території тимчасово непідконтрольні Україні. «Нам важливе комплексне покриття сигналом усієї території області. Орієнтовно до 15 травня і ми, і Нацрада з питань телерадіомовлення, і Міністерство інформаційної політики пропрацюємо всі робочі питання та вийдемо із робочим проектом. А поки що узгоджуємо, прораховуємо, аналізуємо», - зазначив він.

Держсекретар МІП Артем Біденко розповів про подальші плани: «Відповідно до рішень Комісії з відновлення мовлення проводиться додатковий моніторинг населених пунктів і лінії розмежування - це дасть можливість не тільки визначити проблеми мовлення, але й запровадити системні рішення на виконання пріоритетів Уряду».

Сергій Костинський вказав на перспективу розвитку цифрового телебачення у регіоні: «За два останні роки Донецька область стала абсолютним лідером щодо розвитку радіомовлення серед інших областей України. Новий план розвитку мовлення, розроблений Комісією на 2017 рік, здатний перетворити регіон в лідера і щодо запровадження цифрового телебачення».

 

версія для друку