українська російська англійська
Ігор Жданов : Ми щодня повинні дбати про чистоту довкілля, аби було що передати майбутнім поколінням
30.04.2017 | 16:56
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

29 квітня у Києві пройшла традиційна соціально-екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!». Щороку ініціатива збирає небайдужих громадян на масштабне всеукраїнське прибирання для благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

Організована вона командою громадської організації «Let’s do it, Ukrainе», яка є частиною міжнародного суспільного руху. У нашій державі акція проходить під патронатом дружини Президента України та за підтримки Уряду, зокрема п’яти Міністерств: Мінмолодьспорту, Мінекології, Мінрегіонрозвитку, Мінсоцполітики та Міносвіти.

Чистота у місті починається з кожного з нас, у цьому переконаний Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, який відкрив фестиваль «ЧистоFest», що проходив у рамках заходу.

«Міністерство завжди підтримує ініціативу громадської організації «Let’s do it, Ukrainе» у проведені чудової екологічної акції «Зробимо Україну чистою». Такі події формують у нашої молоді відповідальне ставлення до навколишнього середовища. Та впевнений, якщо кожен з нас буде дбати про екологію довкілля щодня, ми передамо прийдешнім поколінням гарний спадок», - зауважив Ігор Жданов.

Цьогоріч столичні школярі, громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства установи не просто облагороджували територію київського гідропарку, а робили це у рамках цікавого квесту за допомогою цілей сталого розвитку. На острівках-локаціях учасники знайомилися із видами сортування сміття, з його переробкою, відповідали на питання і звісно робили територію чистішою.

 

версія для друку