українська російська англійська
Делегація Збройних Сил України відвідала штаб-квартиру першої танкової дивізії Бундесверу
04.05.2017 | 14:34
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У рамках заходів двостороннього міжнародного співробітництва між Україною та ФРН відбувся візит делегації Збройних Сил України до штаб-квартири 1 танкової дивізії Бундесверу, дислокованої у місті Ольденбурзі. На час заходу на території штабу дивізії було піднято український прапор.

Протягом візиту представники української делегації мали можливість на практиці ознайомитися з поточними розробками у галузі створення автоматизованих (інформаційних) систем тактичної ланки в інтересах Сухопутних військ ЗС Німеччини, відповідним обладнанням та програмним забезпеченням.

Крім того, українські військові відвідали Центр розвитку ІТ-технологій та кібербезпеки Збройних Сил Німеччини, дислокований на базі 9 демонстраційної механізованої бригади 1 танкової дивізії Бундесверу у місті Мунстер.

Відбулися зустрічі української делегації з керівництвом та представниками штабу 1 танкової дивізії. Було обговорено питання безпекової ситуації у світі, проведення антитерористичної операції на сході України, основні напрями можливої подальшої співпраці між Збройними Силами та їх підрозділами обох країн.

За результатами заходу сторони висловили зацікавленість у продовженні подальшої співпраці, зокрема з питань розробки та впровадження ІТ-проектів, підготовки фахівців, обміну досвідом та знаннями за напрямами, що становлять спільний інтерес.

 

версія для друку