українська російська англійська
Ви з честю виконали свій обов'язок, рятуючи рідну землю від лиха. Я щиро вдячний вам за це, - Степан Полторак учасникам ліквідації надзвичайної події в Балаклії
04.05.2017 | 16:13
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 4 квітня, в рамках робочої поїздки до міста Балаклія Харківської області, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак нагородив шістнадцятьох учасників ліквідації наслідків надзвичайної події на 65-му арсеналі.

«Сьогодні ми вшановуємо людей, які з честю та гідністю винесли важкі випробування, бездоганно виконали свій громадянський обов’язок та, ризикуючи життям і здоров’ям, рятували рідну землю від лиха. Я щиро вдячний їм за це», – сказав генерал армії України Степан Полторак.

За організацію та надання всебічної допомоги під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, активну громадянську позицію та патріотизм, шістнадцять учасників ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у місті Балаклія були нагороджені відзнаками Міністерства оборони України – нагрудним знаком “Знак пошани” та медаллю “За сприяння Збройним Силам України”.

 

версія для друку