українська російська англійська
Презентовано попередні результати функціонального аудиту Мінкультури Європейською Комісією
05.05.2017 | 09:35
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Перший заступник Міністра культури України Світлани Фоменко провела зустріч з експертами Європейської Комісії -   директором «KEA Consultancy» Філіпом Керном та директором PPV Knowledge Networks Володимиром Воробеєм з метою  визначення іміджевих та стратегічних трансформації відомства за результатами функціонального аудиту Мінкультури.

Експерти провели методологічні дослідження на прикладі європейських країн та, враховуючи специфіку української держави, зробили попередню презентацію функціональної  діяльності Міністерства культури. У своєму аналізі експерти робили акцент на стратегічних напрямках культурної політики та впровадженні нових  форм комунікацій.

На думку експертів, головними тенденціями діяльності відомства мають стати використання нових технологій в реалізації культурної політики, активізація та  впровадження креативних індустрій як складової економіки країни, впровадження нових культурних практик у рамках децентралізації.

«У Міністерстві культури відбувається багато змін і усі вони потребують певної адаптації. Ми сподіваємося на підтримку європейських експертів, адже за їх допомоги ми матимемо змогу охопити якнайбільше коло питань, що потребують негайного врегулювання», -  відзначила Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко.

«Ми раді  заручитися підтримкою культурного сектору, бо саме Міністерство культури може і захистити, і адвокувати інтереси  творчого і мистецького секторів на урядовому рівні».

 

 

версія для друку