українська російська англійська
Від продажу прав на оренду землі у двох районах Херсонщини до місцевих бюджетів надійшло 162,7 тисячі гривень
05.05.2017 | 10:45
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області у квітні 2017 року, були реалізовані права оренди на 6 земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на суму 162,7 тис. грн у двох районах області.

Зокрема, в адміністративних межах Чумацькошляхівської сільської ради, що у Новотроїцькому районі Херсонської області, аграрії придбали права на оренду 4 земельних ділянок загальною площею понад 107 гектарів. За перший рік користування землею переможці торгів сплатили 13,4 тис. гривень.   

А в Нижньосірогозькому районі Херсонської області за права на оренду 2 земельних ділянок загальною площею 41 га в адмінмежах Сірогозької сільської ради переможці торгів сплатили 149,2 тис. грн: 130,2 тис. – за оренду майже 36 га та понад 19 тис. – за оренду 5 гектарів. Таким чином, орендна ставка під час торгів зросла до 11,4% від нормативної грошової оцінки землі у першому випадку та до 10,22% – у другому.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку