українська російська англійська
Україна не відмовлялася від соціальних зобов'язань перед людьми, які живуть на тимчасово окупованих територіях, - Павло Розенко
05.05.2017 | 12:13
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Твердження про те, що Україна відмовляється від своїх соціальних зобов'язань перед мешканцями тимчасово окупованих територій, не відповідають дійсності і нав'язуються кремлівською пропагандою. Про це в ефірі телеканалу «Еспресо» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

"Україна не відмовляється від своїх соціальних зобов'язань перед мешканцями окупованих територій. Твердження про те, що Україна відмовляється від своїх соціальних зобов'язань нав'язуються російською пропагандою і речниками Путіна",- сказав він.

Павло Розенко наголосив, що не Україна припинила виконувати свої соціальні зобов’язання перед пенсіонерами і тими людьми, які потребують соціальної допомоги на окупованих територіях. «Саме внаслідок агресії Росії, саме через дії тих «орків», які захопили частину Донецької і Луганської областей, ми не маємо фізичної можливості виконувати свої зобов’язання перед людьми, які там залишилися», - зазначив він.

«На тих територіях сьогодні соціальна і гуманітарна катастрофа. Але повну відповідальність за ці катастрофічні соціальні і гуманітарні наслідки несе Росія і ті бандити, які сьогодні контролюють ті території», - підкреслив Віце-прем’єр.

«Ми можемо гарантувати виконання всіх зобов’язань перед людьми, які залишилися мешкати на окупованих територіях, лише тоді, коли будуть в повному обсязі виконані Мінські угоди, відновлена територіальна цілісність України, коли там запрацюють органи української державної влади. Безумовно, ми не залишимо людей на самоті з проблемами і всі свої зобов’язання виконаємо», - зауважив Павло Розенко.

Віце-прем’єр-міністр також зазначив, що сьогодні держава в повному обсязі виконує свої зобов’язання перед тими людьми, які переїжджають на постійне місце проживання на підконтрольну українській владі територію. «Ті, хто переїхав, отримують сьогодні від держави і належний рівень соцдопомоги, і пенсійні виплати, і допомогу від місцевої влади на вирішення своїх проблем», - сказав він.

 

версія для друку