українська російська англійська
Мінрегіон передає челендж #життябезбар'єрів всім міністерствам та ОДА, - Геннадій Зубко
05.05.2017 | 12:34
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

У Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю Мінрегіон закликав органи влади,  міністерства та облдержадміністрації долучитись до ініціативи відомства – ChallengeWithoutBarriers (життя без бар’єрів) – створити умови вільного доступу до органів влади для людей з обмеженими можливостями.

«Прибрати бар’єри в головах у людей! Бар’єри у суспільній свідомості!  Бар’єри у законодавстві, будівництві та архітектурі!  Створити простір рівних можливостей для людей з інвалідністю! Почати – з себе – з органів влади! У Мінрегіоні вже створили умови для комфортного доступу людей з обмеженими можливостями! Сьогодні у Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю закликаємо міністерства та відомства долучитись до нашої ініціативи», - наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.  

«Доступні громадські установи – обов’язок нашої країни як нормальної європейської держави. І це один із найважливіших пріоритетів Мінрегіону. Своїм прикладом ми хочемо показати, як важливо зробити громадські установи відкритими та доступними для людей з інвалідністю, тому передаємо своєрідний челендж #challengewithoutbarriers іншим громадським установам. Давайте зробимо нашу Україну толерантною не тільки на словах!» - у свою чергу закликав заступник Міністра з питань будівництва Лев Парцхаладзе.

Першими прийняти челендж безбар’єрності запропоновано Мінінфраструктури, МОЗ та ОДА. А також є відео, у якому йдеться про створення безбар’єрного  простору у Мінрегіоні. Так, у Міністерстві адаптовані приміщення для людей з інвалідністю, обладнані туалетні приміщення, встановлені тактильні дошки, від транспортної зупинки до входу прокладена тактильна плитка для людей з вадами зору.

 

 

версія для друку