українська російська англійська
МІП: В Укрінформі іноземним гостям показали унікальні зразки старовинних костюмів
05.05.2017 | 13:17
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

4 травня МІП та OUTLOOK в ІА «Укрінформ» провели захід для іноземних гостей під назвою «Ukrainian Embroidery. Step in Time», аби продемонструвати одне із культурних надбань українського народу.

Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова відкриваючи захід зазначила: «План- мінімум для МІП був створити додатковий простір для роботи та відпочинку іноземних журналістів в Укрінформі - зручне розташування, лаунж-зона, робоча зона із технікою. Це безкоштовний сервіс держави. Окрім іншого, кожен день ми намагаємось наситити активностями із промоції України. Сьогодні - естетичне свято української традиції вишиванки, яка є символом ідентичності".

«Проект OUTLOOK завжди із великим задоволенням долучається до подібних ініціатив. Поширювати славу про здобутки та культурні надбання нашого народу - приємно і почесно одночасно. Хочеться, щоб іноземні журналісти, відвідавши цей захід, знайшли натхнення пізнавати Україну більш глибинно. Нам є, що розказати світові про себе», - зазначила Генеральний директор проекту OUTLOOK Дарія Карякіна.

У ході презентації гостям показали унікальні зразки старовинних костюмів спеціально для презентації «Ukrainian Embroidery. Step in Time» надали власники галереї «Ukraina Аntiqua» Ігор Турейський та Максим Очкур.

Сучасна українська мода була представлена сукнями дизайнера Юлії Магдич, яка у своєму бренді об'єднала естетику українських національних традицій і моду нового джетсета.

Музичний супровід заходу створили дитячий вокально-хореографічний ансамбль «Зернятко», керівник капели бандуристів КІМ ім. Р.Глієра Ірина Радіонова, український поп-гурт Vroda, що поєднує у своїй творчості сучасне звучання та традиційну українську мелодику.

Нагадаємо, у рамках «Євробачення-2017» Міністерство інформаційної політики України проводить ряд заходів із презентації та популяризації українських етнічних, історичних і культурних надбань за участі волонтерів та організацій.

З цією метою протягом 1-14 травня в ArtHub ІА «Укрінформ» проходитимуть заходи для іноземних ЗМІ, що відвідають Україну під час проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

 

 

версія для друку