українська російська англійська
Державні аудитори на Хмельниччині за 4 місяці 2017 року забезпечили відшкодування втрат на 8 млн грн
05.05.2017 | 14:08
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом 4-х місяців поточного року забезпечили відшкодування втрат матеріальних та фінансових ресурсів держави на суму 8 млн грн. Зокрема, до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 2,8 млн грн.

За допущені фінансові порушення 21 особу притягнуто до адміністративної відповідальності, матеріали 12 ревізій передано до правоохоронних органів.

За результатами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 11 досудових розслідувань та вручили 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 12 фінансових санкцій у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів.

Для запобігання й протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України від початку року надіслано відомості щодо двох фінансових операцій, які підлягають фінансовому моніторингу, на суму 3,9 млн грн.

Економічний ефект від впровадження 29 пропозицій, наданих за результатами державних фінансових аудитів, становить майже 5 млн грн.

версія для друку