українська російська англійська
Міністр оборони України вручив нагороди військовослужбовцям 54 бригади
05.05.2017 | 14:51
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 5 травня,  під час робочої поїздки до Харківського гарнізону Міністр оборони України відвідав пункт постійної дислокації 54 окремої механізованої бригади оперативного командування «Схід» Сухопутних військ ЗС України на Чугуївському полігоні. Генерал армії України Степан Полторак ознайомився із матеріально-технічною базою підрозділу та поспілкувався із військовослужбовцями, які несли службу.

30 військовослужбовців бригади були нагороджені відомчими орденами та медалями за мужність та героїзм, виявлені під час виконання спеціальних завдань у ході проведення антитерористичної операції, зразкове виконання військового обов’язку, вірність військовій присязі, бездоганну сумлінну службу та високий професіоналізм.

Командири механізованих рот лейтенант Сергій Семикаса та лейтенант Павло Цесак були нагороджені відзнакою Міністерства оборони України “Вогнепальна зброя”.

Разом із військовослужбовцями Міністр оборони України заохотив також і волонтерів, які з першого дня російської агресії підтримували українських бійців, доставляючи усе необхідне на передову.

«Я відчуваю, як міцно ви стискаєте руку при вітанні, я з радістю помічаю відвертість, щирість у ваших поглядах. Приємно вражений патріотичним моральним духом військовослужбовців та мотивацією. Жоден із вас не поскаржився на складності служби, на побутові умови, – всі мають бажання служити далі та захищати країну», –  звертаючись до нагороджених бійців та волонтерів зазначив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.   

 

версія для друку